راز عضلات عضلانی ریکاوری مطالعات پروتئین

راز: عضلات عضلانی ریکاوری مطالعات پروتئین ورزشکاران مصرف پروتئین اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی لزوم آموزش پیشگیری از آزار جنسی از دوران مهدکودک ، موارد آزار جنسی نباید تکذیب شود

یک فعال زنان با اشاره اتفاق تعرض به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان بر لزوم آگاه‌سازی کودکان و خانواده‌ها در خصوص چنین مسائلی تاکید کرد

لزوم آموزش پیشگیری از آزار جنسی از دوران مهدکودک ، موارد آزار جنسی نباید تکذیب شود

موارد آزار جنسی نباید تکذیب شود / لزوم آموزش پیشگیری از آزار جنسی از دوران مهدکودک

عبارات مهم : آموزش

یک فعال زنان با اشاره اتفاق تعرض به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان بر لزوم آگاه سازی کودکان و خانواده ها در خصوص چنین مسائلی تاکید کرد.

الهه موالی زاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اتفاق تجاوز به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: وقوع چنین حوادثی در کشور و دنیا مساله جدیدی نیست و در طول تاریخ این پرسشها وجود داشته هست. مسأله تجاوز نه تنها به دختران بلکه به پسران نیز وجود دارد که موجب ایجاد ناهنجاری و آزرده شدن دل خانواده ها می شود.

وی تکذیب یا کتمان کردن موارد آزار جنسی را موجب بی اعتمادی مردم دانست و گفت: تکذیب این واقعیت ها فقط پاک کردن صورت مسأله است در صورتی که در همه دنیا جهت این پرسشها راهکار وجود دارد. هنر ما باید پیشگیری از چنین مسائلی باشد نه تکذیب یا کتمان.

لزوم آموزش پیشگیری از آزار جنسی از دوران مهدکودک ، موارد آزار جنسی نباید تکذیب شود

موالی زاده بیان کرد: با توجه به گسترده شدن وسایل ارتباط جمعی نباید اتفاق افتادن چنین مسائلی تکذیب شود لیکن موجب بی اعتمادی مردم خواهد شد.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز تصریح کرد: باید جهت پیشگیری از آزارهای جنسی دختران و کودکان این پرسشها از دوران مهدکودک آموزش داده شود و باید نحوه تصویر العمل به اعمال متفاوت به آنان آموخته شود. کودک آزاری انواع مختلفی دارد که باید از طریق معلمین، مربیان پرورشی و حتی صدا و سیما چگونگی پیشگیری و برخورد با آن به خانواده ها و کودکان آموزش داده شود تا نسبت به این مسأله آگاهی داشته باشند. باید به جای درمان از چنین مسائلی که روز به روز زیاد می شود، پیشگیری کنیم.

یک فعال زنان با اشاره اتفاق تعرض به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان بر لزوم آگاه‌سازی کودکان و خانواده‌ها در خصوص چنین مسائلی تاکید کرد

وی با اشاره به آسیب هایی که به افراد مورد آزار جنسی وارد می شود، عنوان کرد: آسیبی که این پرسشها به افرادی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند وارد می کند به قدری عمیق است که آثار ناهنجاری آن در طول عمر باقی می ماند.

واژه های کلیدی: آموزش | دختران | کودکان | پیشگیری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog